TOP SKÓRE

01.10.2017

Už od leta evidujeme najlepšie u nás dosiahnuté individuálne a tímové výkony a prezentujeme ich na Stĺpe rekordov v barovej časti arény, kde sú na očiach všetkých hráčov. Dneškom opäť posúvame latku vyššie a pridávame online zobrazovanie a top výkonov na webe, takže odteraz si svoju aktuálnu pozíciu v našom základnom bielom, cennejšom modrom a najprestížnejšom červenom rebríčku rekordov budete vedieť sami kedykoľvek a odkiaľkoľvek overiť.

T-Mirrors - Taktické zrkadlá

22.05.2017

Dali sme hlavy dokopy a po náročných testoch prinášame ďalšiu bomba novinku, ktorú sme nazvali Taktické zrkadlá, v skratke T-Mirrors, pomocou ktorých odteraz dokážeš v našej aréne za prekážku alebo za roh nielen vidieť, ale cez špeciálnu zrkadliacu plochu T-Mirrors predovšetkým efektívne a presne laserovo strieľať. Do už aj tak poriadne adrenalínovej a akčnej hry sme tak pridali ďalší herný rozmer, ktorý inde nenájdeš a ktorý rozhodne stojí za to vyskúšať!

Turnaj tímov

19.12.2016

Máme za sebou turnaj tímov, ktorý priniesol veľkú zábavu a napätie až do úplného konca, keď sa o poradí na prvých troch miestach rozhodlo až v záverečnej hre turnaja. Víťazom turnaja sa stal tím Uuulej iba o skóre pred tímom Bublinkáči, ktorý mal v svojich radoch aj najlepšieho hráča turnaja Igiho.

Oslávme spolu narodeniny

17.10.2016

Oslavujeme prvé narodeniny a počas štyroch dní od 16.10. do 19.10.2016 rozdávame hry zadarmo!

Ak Ti táto ponuka nie je ľahostajná a chceš oslavovať spolu s nami, odporúčame Ti tento postup – zarezervuj si u nás na jeden z týchto dní párny počet hier a v aréne už potom zaplatíš iba za polovicu z nich. Tak čo, máme Ťa čakať?

Vyskúšaj medzi prvými

2.9.2016

Nenechaj si ujsť jedinečnú príležitosť a vyskúšaj medzi prvými nové hudobné motívy, ktoré sme pripravili pre Tvoj výnimočný zážitok z hry!

K doteraz používanému originálnemu LaserMaxx motívu pribudol hudobný motív STAR WARS s vychytávkami z rovnomennej filmovej vesmírnej ságy a tiež motív MORTAL KOMBAT inšpirovaný kultovou akčnou počítačovou hrou, ktorá už má za sebou aj úspešné filmové spracovanie.

Škola končí

19.6.2016

Všetkým školákom počas posledných dvoch júnových týždňov otvárame brány našej arény dokorán. Od 20.6. do 1.7. budeme mať otvorené každý deň už od 14:00, zároveň sme pripravení triedam a školám otvoriť po dohode aj doobeda mimo obvyklých otváracích hodín. Neváhajte a zarezervujte si svoj termín včas!

Rezervovať hru

Májová spoznávačka

24.4.2016

Spoznaj nových Laser Game kamošov a zahraj si s nimi hru "na slepo". Pre ešte väčšiu motiváciu, zaplatíš len 3 € na osobu a hru.

Chcem hrať

Špeciálna návšteva

10.3.2016

(7.4.2016) Hru Laser Game si počas mimoriadnych doobedňajších hodín, včera rezervovala špeciálna návšteva. Bola ňou slovenská juniorská hádzanárska reprezentácia (hráči a celý realizačný tím). V rámci voľného dňa prípravy na zápasy kvalifikačnej skupiny o postup na Majstrovstvá Európy juniorov U20, si tak prišlo zmerať sily až 21 ľudí a celkovo odohrali 6 hier (spôsobom každý s každým). Fotky tímu tu.

PRIMÁTORSKÉ PREKVAPKO

10.3.2016

(1.4.2016) Dnes nás prekvapila veľmi milá návšteva. Po práci si prišla zmerať sily pani primátorka nášho mesta Andrea Turčanová a pracovníci mestského úradu. Pre veľký úspech hneď prvej hry, teambuilding neostal len pri jednej, ale rovno troch hrách. Všetci odchádzali spokojní a s úsmevom. Tešíme sa na ďalšiu návštevu!


BRANNÉ CVIČENIE U NÁS

10.3.2016

Počas budúceho týždňa (utorok, stredu, štvrtok) sa na stredných školách uskutočnia písomné maturitné skúšky. Školy sa na krátky čas vyprázdnia a nematurujúci študenti budú mať branné cvičenia (teda aspoň niekedy mali). Čo tak presvedčiť riaditeľov a učiteľov, aby tieto dni prebiehali v bojovnej nálade v Laser Aréna Pulzar? Viac o akcii na našom facebooku.

MÁME ZA SEBOU FINÁLE

14.3.2016

Úspešne máme za sebou finálové zápasy nultého ročníka Laser Game v našej Pulzar Aréne.
Časy a detaily hier nájdete na

našej stránke

 

  

 

NOVÍ LASER KAMOŠI

11.2.2016

Pre všetkých, ktorí odpovedali na našu súťažnú otázku z minulého týždňa, správne aj nesprávne, sme si pripravili špeciálnu Laser game akciu, aká tu ešte nebola.

>>Viac na našom facebooku tu.<<

 

 

 

 

 

 

KLIP NAŠEJ PULZAR ARÉNY

3.2.2016

A máme to tu. Premiéra klipu Laser Aréna Pulzar práve odštartovala. Príjemne sa usaďte a užívajte si ho.
SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Tipnite si, koľkí herci vystupujú v tomto klipe?

>>AKO DOPADLA SÚŤAŽ<<

ODMENA PRE FANÚŠIČKU

23.1.2016

Tak predsa sme sa dočkali. Naša 2016-ta fanúšička si včera po hre prebrala svoju odmenu.
O čo išlo? (klikni tu pre viac info). Ďakujeme, že sledujete náš facebook.

 

 

 


POZNÁME VÍŤAZNÚ FOTKU

19.1.2016

Na konci roka 2015 sme vyhlásili možnosť získať hru pre 11 zdarma a to už iba za jednu fotku z Vášho osobného archívu z našej Laser Aréna Pulzar. A dnes sme zo všetkých fotiek, ktoré sme od Vás dostali, vybrali túto. Víťazom srdečne blahoželáme! Viac o hre na našom facebooku.

BICYKLE V BEZPEČÍ

25.11.2015

Do závetria vedľa vchodu do arény sme tento týždeň nainštalovali stabilný stojan na bicykle, ktorý je navyše nepretržite monitorovaný bezpečnostnou kamerou. Niežeby to rovno znamenalo, že už nikdy nemôže dôjsť k žiadnemu incidentu, každopádne odteraz si na tomto mieste budete môcť nechať svojich dvojkolesových tátošov s oveľa väčším pocitom bezpečiaPRVÝ MESIAC S VAMI

16.11.2015

V utorok 17.11. oslávime prvý mesiac (31 dní) prevádzky Laser Aréna Pulzar a pri tejto príležitosti sme pripravili akciu pre väčšie skupiny hráčov. Príď preto so svojím tímom v pondelok (16.11.) hrať ‪#‎lasergame‬ a maximálna suma, ktorú zaplatíš za jednu hru bude len 30€ a v utorok (17.11.) len 31€. Tešíme sa na Vás!
ŽREBOVANIE HRY

8.11.2015

Rozhodli sme sa, že žrebovanie hry pre 11 hráčov zdarma, prebehne prostredníctvom youtube livestreamu! Už zajtra 8.11.2015 o 21:00 sa na Vás tešíme. Žrebovanie prebehne priamo v našej Laser Aréna Pulzar, tak ak by ste mali čas príďte si žrebovanie vychutnať priamo k nám.


Halloweensky víkend

1.11.2015

Tento víkend bol niečim výnimočný. Nielen tým, že sa pre školákov začal už vo štvrtok, či tým že pomaľované tváre, masky, tekvice, či sviečky nás neustále počas neho sprevádzali, ale aj tým, že ho považujeme za jeden z najúspešnejších víkendov, čo sa týka návštevnosti. Vo štvrtok naša aréna "zažila" 12 nepretržitých hier a návštevnosť počas ďalších dní nebola vôbec na ústupe. Veríme, že ste sa všetci bavili ako sa patrí!

Kompletný tím arény

14.10.2015

Náš prvý a kompletný tím obsluhy Laser Aréna Pulzar si dnes zahral, svoju prvú spoločnú ‪Laser Game v živote! Veríme, že tak ako im to išlo v aréne, a to pomerne dobre, im to pôjde aj počas ostrej prevádzky. Ako úplne prvý tím mal svoju povýpravnú fotku tiež celkom vytunovanú.


 

 

 

 

 

PONUKA BRIGÁDY

8.10.2015

Pre potreby našej Laser arény Pulzar hľadáme brigádnikov (uprednostňujeme študentov VŠ) na dlhodobú spoluprácu. Pripúšťame aj možnosť trvalého pracovného pomeru. Prihlás sa na jednu z brigád.
 
 

Veľké prekvapenie

5.10.2015

Sobotný deň a testovanie našej laser arény nám dal jasnú odpoveď na otázku, kde je veková hranica pre hru. Testu sa zúčastnil telom 71-ročný, duchom však o poznanie mladší bojovník, ktorý hru nielen že opakovane absolvoval, ale prvú z hier aj s výrazným náskokom vyhral - nestačíme sa diviť!


Prvá ostrá hra

1.10.2015

Naša Laser Aréna Pulzar zažila prvú "ostrú" hru bojovníkov Miša a Braňa s kamošmi, ktorí získali v rámci facebookovej súťaže skvelú možnosť jednej hry zdarma. Hoci získali ako odmenu len jednu hru páčilo sa im natoľko, že si objednali ešte jednu - odvetnú. Tak čo chalani, aké boli hry?
 

 

 

 

 

 

Super správa arény

27.9.2015

Zbrane a vesty sú už pripravené slúžiť všetkým bojovníkom, ktorí onedlho navštívia našu Laser Aréna Pulzar. Buď jeden z prvých hráčov jedinej laser arény v Prešove a širokom okolí. Ani sa nenazdáš a máme otvorené. Registrácia už čoskoro!
 
 

UŽ ČOSKORO

september 2015

Ahoj. Už čoskoro pre Teba a Tvojich kamošov otvoríme prvú skutočnú Laser Game v Prešove. Neuveriteľné? Počkaj, keď Ti začneme predstavovať čo všetko Ťa v našej Pulzar aréne čaká! Skvelý zvuk, technika, zbrane, ... Okrem toho pre Teba otvárame bar, kde si budeš môcť vychutnať alko/nealko nápoj a rozprávať sa o zážitkoch v aréne.

Brána v aréne

22.8.2015

Dnes sme nainštalovali diaľkovo ovládanú bránu, ktorá oddeľuje priestor baru od výzbrojovne. Nielenže to vylepšuje celkový dojem, ale rovnako tak to aj zaručuje hráčom nerušenú prípravu na hru. 

 

 

 

 

 

 

Inštalujeme ozvučenie

12.8.2015

Dnes sme v útrobách arény osadili výnimočnú zvukovú zostavu pozostávajúcu zo štrnástich výkonných reproduktorov, ktoré Ti dotvoria tú pravú hernú atmosféru - máš sa na čo tešiť!

Parkovisko

27.7.2015

Parkovisko k aréne pre 10 áut máme prakticky hotové - k finálnemu stavu už chýba iba dopravné značenie.Sadrokartónujeme

23.7.2015

Na dosiahnutie požadovanej protipožiarnej odolnosti všetkých kovových konštrukčných prvkov arény míňame neskutočné množstvá protipožiarneho (ružového) sadrokartónu.


Kachličkujeme

20.7.2015

Začali sme s obkladom stien všetkých sociálnych zariadení kachličkami, v ďalšom kroku príde na rad podlaha.
 
 Maľujeme steny

8.7.2015

Začali sme s maľovaním stien arény s cieľom dosiahnuť ich matne čierny a oteru vzdorný povrch, ktorý je zvlášť potrebný pre tú správnu atmosféru v aréne.
 

Digitálne zameriavanie

4.7.2015

Digitálne zameriavame polohu parkoviska a novo realizovaných prípojok inžinierskych sietí (voda, elektrina) za účelom vytvorenia geometrického plánu potrebného ku kolaudácii.