HERNÉ PROSTREDIA

Máme pre Teba prichystané dve principiálne odlišné základné herné prostredia – štandardné herné prostredie a podstatne adrenalínovejšie herné prostredie S.W.A.T.

Štandardné herné prostredie sa vyznačuje konštantným a všesmerovým osvetlením hernej scény počas celej hry, ktoré umožňuje hráčom ľahšiu orientáciu a rýchlejšie postupné spoznávanie jednotlivých prvkov hernej scény.

Jedinečné herné prostredie S.W.A.T. je inšpirované činnosťou policajných zásahových jednotiek s označením S.W.A.T., ktoré laická verejnosť na pohľad ľahko identifikuje podľa zdroja bodového svetla nainštalovaného priamo na zbrani - týmto si „prisvecujú“ do obvykle temných priestorov, ktoré sú cieľom ich nasadenia. V snahe priblížiť hráčom podobné podmienky tak oproti štandardnému hernému prostrediu výrazne uberáme na intenzite osvetlenia arény a umožňujeme im, aby si zbraňou dokázali počas hry v prípade potreby aj svietiť. K tomu celému navyše pridávame unikátne a originálne bodové osvetlenie riadené počítačom čim zabezpečujeme, že herná scéna vyzerá každú chvíľu rovnako desivo a predsa úplne inak.

Upozorňujeme, že vzhľadom na výnimočný charakter nášho herného prostredia S.W.A.T., je toto prostredie určené predovšetkým pre skúsenejších hráčov a nie je vhodné pre najnižšie vekové skupiny!Viac o hre