PRÍPRAVA NA HRU


V aréne by si v ideálnom prípade mal byť 20 minút pred začiatkom hry - kým totiž príde na samotnú hru, budeš mať toho ešte celkom dosť na práci.

Ak neprídeš rovno v bojovom, mal by si sa prezuť a prezliecť – doporučujeme Ti pohodlnú, ideálne športovú obuv, a tmavý odev (nohavice a tričko), v ktorom najlepšie splynieš s temným prostredím arény. Farebne zvlášť nevhodné je biele tričko resp. biele súčasti, ktoré UV osvetlenie arény zvýrazní natoľko, že budeš vskutku ľahkým terčom...

Operátor hry bude ešte od Teba očakávať všetky potrebné údaje ku hre t.j. mód hry (tímová hra alebo každý proti každému), mená jednotlivých hráčov, ich prípadnú príslušnosť k jednotlivým tímom, názvy a farby tímov a to všetko za jediným účelom – dodať Ti na konci hry plnohodnotné výsledky a štatistiky, ku ktorým sa budeš aj v budúcnosti rád vracať.

Posledných desať minút pred začiatkom hry už musíš byť vo výzbrojovni, kde absolvuješ krátke školenie pred samotnou hrou, nafasuješ svoju vestu so zbraňou a aklimatizuješ sa na svetelné pomery v aréne.

Pamätaj, že ak neprídeš načas a zmeškáš čokoľvek z vyššie uvedeného, oberieš sám seba o dokonalý zážitok z hry a práve o ten Ti predsa ide...

Tak čo, trúfaš si?Viac o hre