PREKÁŽKY

V aréne nájdeš viac ako 35 rôznych prekážok. Prekážky majú základnú výšku 2,2 alebo 1,2 m a sú zhotovené z trvanlivých odolných tabúľ. Ich masívna konštrukcia, tak ako aj pevné ukotvenie k podlahe, zabezpečujú ich vysokú stabilitu pri Tvojom nekompromisnom pohybe arénou, ktorý niekedy môže priniesť aj tvrdší "kontakt" s prekážkou. Prekážky majú rôzne tvary a kombinácie výšok tak, aby Ti umožňovali nielen ťažko pozorovateľný pohyb ich spleťou, ale aj efektívne plánovanie Tvojho ďalšieho postupu. Čierna oteruvzdorná farba, ktorou sú prekážky natreté, navyše zabezpečuje splývanie prekážok s okolím a zvyšuje tak možnosti Tvojho maskovania.

Pre vizuálne rozlíšenie tvarov jednotlivých prekážok sú tieto po obvodových hranách lemované reflexnými oranžovými a modrými pásmi, ktoré matne žiaria pod lúčmi šíriacimi sa z UV osvetľovacích trubíc inštalovaných na strope arény. V niektorých prekážkach nájdeš navyše otvory umožňujúce nielen nenápadné pozorovanie diania v aréne, ale aj prekvapivé atakovanie protivníkov. Súčasťou arény je tiež temný tunel, vyvýšená plošina ako aj špeciálna prekážka so strieľňou neutralizujúcou farbu Tvojej vesty.

Všetky tieto prekážky Ti pri dômyselnom využití ich vlastností umožňujú dokonalé strategické plánovanie Tvojich aktivít v aréne a sú garantom vzrušujúcej a dynamickej adrenalínovej zábavy.Viac o aréne