Máme pre Teba tie najkvalitnejšie zbrane

Laser arénu Pulzar sme vybavili najmodernejšími zbraňami holandského výrobcu Lasermaxx Lasergames, konkrétne modelom Lasermaxx Evo-5 3D-Vest.

Tieto zbrane sa preslávili svojou vysokou spoľahlivosťou zabezpečenou nielen prekvapujúcou trvácnosťou jednotlivých komponentov, ale aj úplnou absenciou akejkoľvek elektroniky v samotnom tele zbrane. Ak k tomu pripočítaš extrémnu odolnosť voči nárazu, keď zbrane a vesty bez problémom odolajú aj cieleným a nešetrným úderom kladiva, dostaneš riešenie, po akom opakovane s radosťou, ako hráč Laser Game, siahneš.

Samotná zbraň s váhou 600 gramov je neoddeliteľne spojená s hracou vestou o hmotnosti 2.5 kilogramu, ktorá okrem potrebnej elektroniky obsahuje aj prehľadný LCD displej. Práve ten, spolu so setom dvoch reproduktorov nachádzajúcich sa v oblasti Tvojich ramien, Ti poskytne dôležité informácie o aktuálnom stave práve bežiacej hry.


Deväť senzorov, monitorujúcich Tvoj zásah protivníkom, je rozmiestnených nielen na Tvojej hrudi, chrbte a ramenách, ale aj na samotnej zbrani. Zbraň disponuje výkonným, no bezpečným laserom, ktorým bez problémov zasiahneš protihráča do vzdialenosti viac ako 35 metrov, to všetko prekvapivo bez použitia akejkoľvek šošovky, ktorej krehkosť by mohla výrazne ovplyvniť spoľahlivosť zbrane ako celkuViac o aréne