S.W.A.T.

Nové herné prostredie

Po dlhých prípravách prinášame skutočnú lahôdku – nové jedinečné herné prostredie, ktoré je inšpirované činnosťou policajných zásahových jednotiek S.W.A.T. Oproti obvyklému štandardu nielen že výrazne uberáme na intenzite osvetlenia arény a umožňujeme hráčom, aby si zbraňou dokázali počas hry v prípade potreby aj svietiť, nové originálne bodové osvetlenie navyše unikátne riadime počítačom, čím zabezpečujeme, že herná scéna vyzerá každú chvíľu inak.

Viac o S.W.A.T

AKTUALITY

KONČÍME!

Po takmer ôsmych rokoch keď sme spoločne s Vami zdieľali veľké emócie, adrenalín a nadšenie z laser game sme nútení prevádzku tejto hry definitívne ukončiť.

Tým, ktorí to doposiaľ ešte neskúsili ako aj všetkým tým, ktorým táto hra niečo pozitívne dala tak zostávajú posledné štyri hracie dni od piatka 26.augusta do pondelka 29.augusta, kedy bude naša Laser Aréna Pulzar naposledy otvorená.

Ďakujeme Vám za Vašu dlhoročnú priazeň, budete nám chýbať.

O aréne

Máme tie najkvalitnejšie zbrane pre Laser Game

Laser arénu Pulzar sme vybavili najmodernejšími zbraňami holandského výrobcu Lasermaxx Lasergames, konkrétne modelom Lasermaxx Evo-5 3D-Vest.

Viac o zbraniach

O hre

Hra na ktorú len tak rýchlo nezabudneš

Herný cyklus v Pulzar aréne je nastavený tak, že každých 20 minút začína nová hra. Prvých 5 minút hry stráviš so spoluhráčmi vo výzbrojovni, kde každý z Vás nafasuje svoju vestu so zbraňou a absolvuje krátke školenie pred samotnou hrou.

Viac o hre

F.A.Q.

Vyžaduje hra špeciálne oblečenie alebo obuv?

Výber oblečenia je len a len na Tebe, doporučujeme Ti však športovejšie oblečenie (nohavice, tričko) a predovšetkým športovejšiu obuv (tenisky), keďže sa jedná o zvlášť dynamickú hru, pri ktorej nebudeš mať možnosť leňošiť.

Viac z F.A.Q.