S.W.A.T.

Nové herné prostredie

Po dlhých prípravách prinášame skutočnú lahôdku – nové jedinečné herné prostredie, ktoré je inšpirované činnosťou policajných zásahových jednotiek S.W.A.T. Oproti obvyklému štandardu nielen že výrazne uberáme na intenzite osvetlenia arény a umožňujeme hráčom, aby si zbraňou dokázali počas hry v prípade potreby aj svietiť, nové originálne bodové osvetlenie navyše unikátne riadime počítačom, čím zabezpečujeme, že herná scéna vyzerá každú chvíľu inak.

Viac o S.W.A.T

AKTUALITY

TOP SKÓRE

Už od leta evidujeme najlepšie u nás dosiahnuté individuálne a tímové výkony a prezentujeme ich na Stĺpe rekordov v barovej časti arény, kde sú na očiach všetkých hráčov. Dneškom opäť posúvame latku vyššie a pridávame online zobrazovanie a top výkonov na webe, takže odteraz si svoju aktuálnu pozíciu v našom základnom bielom, cennejšom modrom a najprestížnejšom červenom rebríčku rekordov budete vedieť sami kedykoľvek a odkiaľkoľvek overiť.

O aréne

Máme tie najkvalitnejšie zbrane pre Laser Game

Laser arénu Pulzar sme vybavili najmodernejšími zbraňami holandského výrobcu Lasermaxx Lasergames, konkrétne modelom Lasermaxx Evo-5 3D-Vest.

Viac o zbraniach

O hre

Hra na ktorú len tak rýchlo nezabudneš

Herný cyklus v Pulzar aréne je nastavený tak, že každých 20 minút začína nová hra. Prvých 5 minút hry stráviš so spoluhráčmi vo výzbrojovni, kde každý z Vás nafasuje svoju vestu so zbraňou a absolvuje krátke školenie pred samotnou hrou.

Viac o hre

F.A.Q.

Vyžaduje hra špeciálne oblečenie alebo obuv?

Výber oblečenia je len a len na Tebe, doporučujeme Ti však športovejšie oblečenie (nohavice, tričko) a predovšetkým športovejšiu obuv (tenisky), keďže sa jedná o zvlášť dynamickú hru, pri ktorej nebudeš mať možnosť leňošiť.

Viac z F.A.Q.