KONČÍME!

Po takmer ôsmych rokoch keď sme spoločne s Vami zdieľali veľké emócie, adrenalín a nadšenie z laser game sme nútení prevádzku tejto hry definitívne ukončiť.

Tým, ktorí to doposiaľ ešte neskúsili ako aj všetkým tým, ktorým táto hra niečo pozitívne dala tak zostávajú posledné štyri hracie dni od piatka 26.augusta do pondelka 29.augusta, kedy bude naša Laser Aréna Pulzar naposledy otvorená.

Ďakujeme Vám za Vašu dlhoročnú priazeň, budete nám chýbať.

Rekonštrukcia parkoviska

Najbližšie obdobie sa pri návšteve u nás budete musieť zaobísť bez nášho parkoviska pred vchodom do arény - dôvodom je jeho komplexná prestavba. Za túto nepríjemnosť sa ospravedlňujeme a veríme, že nám aj naďalej zachováte Vašu priazeň.

Zatvorené!

Z dôvodu reštriktívnych protipandemických opatrení a im zodpovedajúceho poklesu záujmu o hru je naša aréna zatvorená od 30.12.2021 až do odvolania. 

„OP“ režim od 27.12.2021

Od 27.12.2021 máme otvorené pre maximálne dvadsiatich hráčov spĺňajúcich podmienku očkovania alebo prekonania Covid-19 - nezabudnite si so sebou priniesť príslušné potvrdenie. Platnosť QR kódov budeme overovať pomocou aplikácie Overpass, deti do 12 rokov majú vstup voľný. Samotná hra bude naďalej fungovať bez akýchkoľvek zmien resp. obmedzení – jej termín si poistite tuto.

Zatvorené!

Z dôvodu lockdownu je naša aréna zatvorená od 25.11.2021 až do odvolania.

O režim od 25.10.2021

Od 25.10.2021 vstup umožníme maximálne dvadsiatim osobám (povinný respirátor) s kompletným očkovaním - nezabudnite si so sebou priniesť príslušné potvrdenie. Deti do 12 rokov majú vstup voľný a nepotrebujú sa preukazovať žiadnym potvrdením. Platnosť QR kódov budeme overovať pomocou aplikácie Overpass. Arénu otvoríme v piatok, sobotu alebo nedeľu a to iba po objednávke hier cez náš rezervačný systém zadanej najneskôr deň vopred. Samotná hra bude naďalej fungovať bez akýchkoľvek zmien resp. obmedzení.

OTP režim od 20.9.2021

Od 20.9.2021 vstup umožníme dvadsiatim osobám (povinný respirátor) s kompletným očkovaním, s platným testom alebo po prekonaní Covid - nezabudnite si so sebou priniesť príslušné potvrdenie. Deti do 12 rokov majú vstup voľný a nepotrebujú sa preukazovať žiadnym potvrdením. Platnosť QR kódov budeme overovať pomocou aplikácie Overpass. Samotná hra bude naďalej fungovať bez akýchkoľvek zmien resp. obmedzení.

OTP režim od 13.9.2021

Od 13.9.2021 vstup umožníme maximálne dvadsiatim osobám s kompletným očkovaním, s platným testom alebo po prekonaní Covid - nezabudnite si so sebou priniesť príslušné potvrdenie. Deti do 12 rokov majú vstup voľný a nepotrebujú sa preukazovať žiadnym potvrdením. Platnosť QR kódov budeme overovať pomocou aplikácie Overpass. Samotná hra bude naďalej fungovať bez akýchkoľvek zmien resp.obmedzení.

REŠTART 11.6.2021!

Test arény po covidom vynútenej prestávke dopadol na jednotku, opätovne tak otvárame v piatok 11.júna! Teší sa na Vás tím operátorov a barmanov.

Štartujeme!

Po nekonečne dlhej COVID-19 prestávke štartujeme v piatok 5.júna o 14:00, tešíme sa na Vás!

TOP SKÓRE

Už od leta evidujeme najlepšie u nás dosiahnuté individuálne a tímové výkony a prezentujeme ich na Stĺpe rekordov v barovej časti arény, kde sú na očiach všetkých hráčov. Dneškom opäť posúvame latku vyššie a pridávame ONLINE zobrazovanie a top výkonov na webe, takže odteraz si svoju aktuálnu pozíciu v našom základnom bielom, cennejšom modrom a najprestížnejšom červenom rebríčku rekordov budete vedieť sami kedykoľvek a odkiaľkoľvek overiť.

T-Mirrors - Taktické zrkadlá

Dali sme hlavy dokopy a po náročných testoch prinášame ďalšiu bomba novinku, ktorú sme nazvali Taktické zrkadlá, v skratke T-Mirrors, pomocou ktorých odteraz dokážeš v našej aréne za prekážku alebo za roh nielen vidieť, ale cez špeciálnu zrkadliacu plochu T-Mirrors predovšetkým efektívne a presne laserovo strieľať. Do už aj tak poriadne adrenalínovej a akčnej hry sme tak pridali ďalší herný rozmer, ktorý inde nenájdeš a ktorý rozhodne stojí za to vyskúšať!

Turnaj tímov

Máme za sebou turnaj tímov, ktorý priniesol veľkú zábavu a napätie až do úplného konca, keď sa o poradí na prvých troch miestach rozhodlo až v záverečnej hre turnaja. Víťazom turnaja sa stal tím Uuulej iba o skóre pred tímom Bublinkáči, ktorý mal v svojich radoch aj najlepšieho hráča turnaja Igiho.

Oslávme spolu narodeniny

Oslavujeme prvé narodeniny a počas štyroch dní od 16.10. do 19.10.2016 rozdávame hry zadarmo! Ak Ti táto ponuka nie je ľahostajná a chceš oslavovať spolu s nami, odporúčame Ti tento postup – ZAREZERVUJ si u nás na jeden z týchto dní párny počet hier a v aréne už potom zaplatíš iba za polovicu z nich. Tak čo, máme Ťa čakať?

Vyskúšaj medzi prvými

Nenechaj si ujsť jedinečnú príležitosť a vyskúšaj medzi prvými nové hudobné motívy, ktoré sme pripravili pre Tvoj výnimočný zážitok z hry! K doteraz používanému originálnemu LaserMaxx motívu pribudol hudobný motív STAR WARS s vychytávkami z rovnomennej filmovej vesmírnej ságy a tiež motív MORTAL KOMBAT inšpirovaný kultovou akčnou počítačovou hrou, ktorá už má za sebou aj úspešné filmové spracovanie.

Škola končí

Všetkým školákom počas posledných dvoch júnových týždňov otvárame brány našej arény dokorán. Od 20.6. do 1.7. budeme mať otvorené každý deň už od 14:00, zároveň sme pripravení triedam a školám otvoriť po dohode aj doobeda mimo obvyklých otváracích hodín. Neváhajte a zarezervujte si svoj termín včas!

Májová spoznávačka

Spoznaj nových Laser Game kamošov a zahraj si s nimi hru "na slepo". Pre ešte väčšiu motiváciu, zaplatíš len 3 € na osobu a hru.

Špeciálna návšteva

Hru Laser Game si počas mimoriadnych doobedňajších hodín, včera rezervovala špeciálna návšteva. Bola ňou slovenská juniorská hádzanárska reprezentácia (hráči a celý realizačný tím). V rámci voľného dňa prípravy na zápasy kvalifikačnej skupiny o postup na Majstrovstvá Európy juniorov U20, si tak prišlo zmerať sily až 21 ľudí a celkovo odohrali 6 hier (spôsobom každý s každým).

PRIMÁTORSKÉ PREKVAPKO

Dnes nás prekvapila veľmi milá návšteva. Po práci si prišla zmerať sily pani primátorka nášho mesta ANDREA TURČANOVÁ a pracovníci mestského úradu. Pre veľký úspech hneď prvej hry, teambuilding neostal len pri jednej, ale rovno troch hrách. Všetci odchádzali spokojní a s úsmevom. Tešíme sa na ďalšiu návštevu!


MÁME ZA SEBOU FINÁLE

Úspešne máme za sebou finálové zápasy nultého ročníka Laser Game v našej Pulzar Aréne.

Časy a detaily hier nájdete na našej stránke.


BRANNÉ CVIČENIE U NÁS

Počas budúceho týždňa (utorok, stredu, štvrtok) sa na stredných školách uskutočnia písomné maturitné skúšky. Školy sa na krátky čas vyprázdnia a nematurujúci študenti budú mať branné cvičenia (teda aspoň niekedy mali). Čo tak presvedčiť riaditeľov a učiteľov, aby tieto dni prebiehali v bojovnej nálade v Laser Aréna Pulzar? Viac o akcii na našom FACEBOOKU.


NOVÍ LASER KAMOŠI

Pre všetkých, ktorí odpovedali na našu súťažnú otázku z minulého týždňa, správne aj nesprávne, sme si pripravili špeciálnu Laser game akciu, aká tu ešte nebola. 

Viac na našom facebooku.

KLIP NAŠEJ PULZAR ARÉNY

A máme to tu. Premiéra klipu Laser Aréna Pulzar práve odštartovala. Príjemne sa usaďte a užívajte si ho.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Tipnite si, koľkí herci vystupujú v tomto klipe?

Ako dopadla súťaž?

ODMENA PRE FANÚŠIČKU

Tak predsa sme sa dočkali. Naša 2016-ta fanúšička si včera po hre prebrala svoju odmenu. 

O čo išlo? (klikni tu pre viac info). Ďakujeme, že sledujete náš facebook.


POZNÁME VÍŤAZNÚ FOTKU

Na konci roka 2015 sme vyhlásili možnosť získať hru pre 11 zdarma a to už iba za jednu fotku z Vášho osobného archívu z našej Laser Aréna Pulzar. A dnes sme zo všetkých fotiek, ktoré sme od Vás dostali, vybrali túto. Víťazom srdečne blahoželáme! Viac o hre na našom facebooku.

BICYKLE V BEZPEČÍ

Do závetria vedľa vchodu do arény sme tento týždeň nainštalovali stabilný stojan na bicykle, ktorý je navyše nepretržite monitorovaný bezpečnostnou kamerou. Niežeby to rovno znamenalo, že už nikdy nemôže dôjsť k žiadnemu incidentu, každopádne odteraz si na tomto mieste budete môcť nechať svojich dvojkolesových tátošov s oveľa väčším pocitom bezpečia


ŽREBOVANIE HRY

Rozhodli sme sa, že žrebovanie hry pre 11 hráčov zdarma, prebehne prostredníctvom youtube livestreamu! Už zajtra 8.11.2015 o 21:00 sa na Vás tešíme. Žrebovanie prebehne priamo v našej Laser Aréna Pulzar, tak ak by ste mali čas príďte si žrebovanie vychutnať priamo k nám.


PRVÝ MESIAC S VAMI

V utorok 17.11. oslávime prvý mesiac (31 dní) prevádzky Laser Aréna Pulzar a pri tejto príležitosti sme pripravili akciu pre väčšie skupiny hráčov. Príď preto so svojím tímom v pondelok (16.11.) hrať ‪#‎lasergame‬ a maximálna suma, ktorú zaplatíš za jednu hru bude len 30€ a v utorok (17.11.) len 31€. Tešíme sa na Vás! 

Halloweensky víkend

Tento víkend bol niečim výnimočný. Nielen tým, že sa pre školákov začal už vo štvrtok, či tým že pomaľované tváre, masky, tekvice, či sviečky nás neustále počas neho sprevádzali, ale aj tým, že ho považujeme za jeden z najúspešnejších víkendov, čo sa týka návštevnosti. Vo štvrtok naša aréna "zažila" 12 nepretržitých hier a návštevnosť počas ďalších dní nebola vôbec na ústupe. Veríme, že ste sa všetci bavili ako sa patrí! 


Kompletný tím arény

Náš prvý a kompletný tím obsluhy Laser Aréna Pulzar si dnes zahral, svoju prvú spoločnú ‪Laser Game v živote! Veríme, že tak ako im to išlo v aréne, a to pomerne dobre, im to pôjde aj počas ostrej prevádzky. Ako úplne prvý tím mal svoju povýpravnú fotku tiež celkom vytunovanú. 


PONUKA BRIGÁDY

Pre potreby našej Laser arény Pulzar hľadáme brigádnikov (uprednostňujeme študentov VŠ) na dlhodobú spoluprácu. Pripúšťame aj možnosť trvalého pracovného pomeru. Prihlás sa na jednu z brigád.


Veľké prekvapenie

Sobotný deň a testovanie našej laser arény nám dal jasnú odpoveď na otázku, kde je veková hranica pre hru. Testu sa zúčastnil telom 71-ročný, duchom však o poznanie mladší bojovník, ktorý hru nielen že opakovane absolvoval, ale prvú z hier aj s výrazným náskokom vyhral - nestačíme sa diviť!


Prvá ostrá hra

Naša Laser Aréna Pulzar zažila prvú "ostrú" hru bojovníkov Miša a Braňa s kamošmi, ktorí získali v rámci facebookovej súťaže skvelú možnosť jednej hry zdarma. Hoci získali ako odmenu len jednu hru páčilo sa im natoľko, že si objednali ešte jednu - odvetnú. Tak čo chalani, aké boli hry?


Super správa arény

Zbrane a vesty sú už pripravené slúžiť všetkým bojovníkom, ktorí onedlho navštívia našu Laser Aréna Pulzar. Buď jeden z prvých hráčov jedinej laser arény v Prešove a širokom okolí. Ani sa nenazdáš a máme otvorené. Registrácia už čoskoro!


UŽ ČOSKORO

Ahoj. Už čoskoro pre Teba a Tvojich kamošov otvoríme prvú skutočnú Laser Game v Prešove. Neuveriteľné? Počkaj, keď Ti začneme predstavovať čo všetko Ťa v našej Pulzar aréne čaká! Skvelý zvuk, technika, zbrane, ... Okrem toho pre Teba otvárame bar, kde si budeš môcť vychutnať alko/nealko nápoj a rozprávať sa o zážitkoch v aréne.

Brána v aréne

Dnes sme nainštalovali diaľkovo ovládanú bránu, ktorá oddeľuje priestor baru od výzbrojovne. Nielenže to vylepšuje celkový dojem, ale rovnako tak to aj zaručuje hráčom nerušenú prípravu na hru.


Inštalujeme ozvučenie

Dnes sme v útrobách arény osadili výnimočnú zvukovú zostavu pozostávajúcu zo štrnástich výkonných reproduktorov, ktoré Ti dotvoria tú pravú hernú atmosféru - máš sa na čo tešiť!

Parkovisko

Parkovisko k aréne pre 10 áut máme prakticky hotové - k finálnemu stavu už chýba iba dopravné značenie.

Sadrokartónujeme

Na dosiahnutie požadovanej protipožiarnej odolnosti všetkých kovových konštrukčných prvkov arény míňame neskutočné množstvá protipožiarneho (ružového) sadrokartónu.


Kachličkujeme

Začali sme s obkladom stien všetkých sociálnych zariadení kachličkami, v ďalšom kroku príde na rad podlaha.


Maľujeme steny

Začali sme s maľovaním stien arény s cieľom dosiahnuť ich matne čierny a oteru vzdorný povrch, ktorý je zvlášť potrebný pre tú správnu atmosféru v aréne.


Digitálne zameriavanie

Digitálne zameriavame polohu parkoviska a novo realizovaných prípojok inžinierskych sietí (voda, elektrina) za účelom vytvorenia geometrického plánu potrebného ku kolaudácii.